Premiera Undefinied od Strangers In My House

Nadszedł czas na nowość od zespołu, którą przedpremierowo usłyszeć można już było wcześniej na koncertach. Undefinied miało premierę w zeszły piątek, tj. 14.04.2023 r.

Nowy singiel SIMH stanowi śmiałą zapowiedź oraz nawiązanie dla nadchodzącego albumu Leave It Undefinied, o którym już trochę wcześniej plotkowaliśmy na łamach portalu, podczas wywiadu. LP ukaże się już niebawem, bo w maju. Historia opowiedziana w utworze Undefinied, według sugestii muzyków, to opowieść o człowieku skąpanym po uszy w brudnych kłamstwach. Postać uwikłana jest w fałszywą autorefleksję na temat samego siebie, zmieszaną z wizją tego, jak widzą go inni. Podejmuje starania, trudne decyzje w celu odkrycia prawdy na swój temat, która pozwoli dostąpić oczyszczenia. To czyni go nieokreślonym, rozmytym, ale i poszukującym.

Do utworu powstał teledysk, w którym zmysłowy taniec prezentuje Katarzyna Krzysztofek – odpowiadająca również za choreografię. Kierunek artystyczny utworu nadała wokalistka – Magdalena Redecka, będąca od niedawna częścią duetu Szara Godzina. Mix i mastering klipu poczynił Aleksander Margasiński. Teledysk powstał w przestrzeniach Sceny Supernova.

Już w tę sobotę zespół ponownie zagra w rodzimym Krakowie w pubie Tu i Ówdzie. Start o godzinie 20:30. >> BILETY <<

fot. Luiza Niemczuk

Podziel się swoją opinią ;)