Przejmujący cover Korteza. “Hej Wy” nowym hymnem kwarantanny?

Czas kwarantanny nie jest łatwy – ograniczenia zostały nałożone na kulturę a nawet na spotkania z bliskimi, mimo że wszystkie zakazy i nakazy nałożone są dla naszego dobra, trudno nam przywyknąć do nowej rzeczywistości. Kabaret Czesuaf nagrali cover piosenki Korteza “Hej Wy” – zadedykowali ją ludziom, którzy w tych trudnych czasach czynią dużo dobra i dają innym nadzieję na lepszą przyszłość.

Kortez to jeden z najpopularniejszych muzyków naszego rodzimego rynku. Jego dwa albumy długogrające – “Bumerang” (2015) oraz “Mój dom” (2017) sprzedały się ilości przekraczającej 90 tys. osiągając status potrójnej platyny. Dodatek płytowy wydany rok po premierze drugiego krążka artysty “Mini dom” zawierający min. utwory “Stare drzewa” z filmu “Kamerdyner” oraz “Hej Wy”, które na YouTube zostało odtworzone ponad 39 mln razy.

Obecnie artysta pracuje nad nowym materiałem, który przedpremierowo fani mieli szansę usłyszeć podczas ostatniej trasy na przełomie jesieni i zimy 2019/2020 KORTEZ PRZEDPREMIEROWO. Muzyk zagrał wtedy ponad 60 koncertów.


“Żyjemy nadzieją, że już niedługo wszystko będzie dobrze. Właśnie z tych emocji powstał cover, który stworzyliśmy specjalnie dla was! Największe podziękowania kierujemy do Korteza, dzięki któremu powstała tak poruszająca piosenka, która w tym dziwnym czasie nas zainspirowała. Mamy nadzieję, że ukoi ona wasze serca i pomoże przetrwać kwarantannowy czas.” – Kabaret Czesuaf


Zajrzyj po więcej:

FB: Kortez, Kabaret Czesuaf

Instagram: Kortez

YouTube: Kortez

Podziel się swoją opinią ;)