[RELACJA] Koncert Ekskluzywnego Menela promujący płytę „Granice” w klubie Miłość

W ubiegły wtorek, 24 października br., w warszawskim klubie „Miłość” odbył się koncert Kamila Pawelskiego, promujący  debiutancki album „Granice”, który niebawem ukaże się w sklepach oraz premiera teledysku do drugiego singla „Plastikowy spokój”.


“Jakiś czas temu zdecydowałem się zaryzykować i spróbować spełnić największe marzenie mojego życia – wydać płytę. Dwa lata intensywnej pracy nad albumem tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że przekraczanie własnych granic daje mi ogromną satysfakcję i szczęście”Tak pisał o rozpoczęciu swojej przygody z muzyką Kamil Pawelski, znany internautom dotychczas jako Ekskluzywny Menel, autor bloga modowego. Jego płyta “Granice”, która ukaże się już 10 listopada jest mieszanką popu i soul’u z domieszką elektroniki, chociaż sam artysta nie doprecyzowuje gatunku muzycznego materiału na niej zawartego. Kamil jest współkompozytorem i autorem większości tekstów, a gościnnie na płycie pojawiają się m.in. Marika Marta Kosakowska i Buslav. Jak wyglądała premiera teledysku i debiut sceniczny Kamila, który odbył się we wtorek w Miłości na Kredytowej?


Na setliście znalazło się 9 kawałków: „Spotkajmy się”, „Plastikowy spokój”, „Free fall”, „Granice”, „Waiting room”, „Horyzont”, „Wisła”,„Umocnij” i „Dama”. Zaraz po krótkim rozpoczęciu uroczystości miała miejsce premiera teledysku “Plastikowy spokój”, który nakręcony został w Mołdawii.  W utworze pt. ”Horyzont” Kamila swoją obecnością na scenie wsparła wokalistka i (jak wspomniał w trakcie koncertu ) instruktorka – Marika. Artysta oprócz prezentacji swoich umiejętności wokalnych, które jak okazuje się są nieprzeciętne, akompaniował sobie na cymbałach oraz tamburynie. Koncert trwał ponad godzinę, a Kamil rewelacyjnie zadebiutował, mimo stresu o którym wspominał.Zajrzyj po więcej:

Kamil Pawelski blog

 Ekskluzywny Menel na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.