[RELACJA] Spotkanie z DJ-em Adamusem w warszawskim Empiku!

29. listopada, w warszawskim Empiku odbyło się autorskie spotkanie z DJ-em Adamusem z okazji wydania jego debiutanckiej książki pt. “Historia złego chłopca. Świadomość, szczęście, pasja”.


DJ Adamus, fot. Bee Music
fot. Piotr Herzog dla Empik                                                                          

Osoba kryjąca się pod pseudonimem artystycznym Dj Adamus, to nieco ponad czterdziestoletni Adam Jaworski, polski DJ, producent muzyczny, dziennikarz radiowy i osobowość znana z telewizji.
Muzyk zdecydował się na napisanie autobiografii bez tajemnic, a premiera książki miała miejsce 23. listopada.

Spotkanie pozwoliło zdobyć wiedzę o tym, co sam artysta sądzi o swoim dziele, jak postrzega wizualny wygląd utworu oraz usłyszeć odpowiedzi na zadawane przez Piotra Witwickiego, współautora autobiografii, pytania.


“Jak po imprezie halloweenowej lub po odebraniu nowego samsunga, po wybuchu”


Nie zabrakło nuty ironii w reakcji Adama na okładkę swojej książki.
Adamus starał się uświadomić uczestnikom, że warto przeczytać ów autobiografię ze względu na część opisu klubowej Warszawy, która była dla niego kiedyś bardzo interesująca i poczuć ten klimat, który towarzyszył mu za tamtych czasów, a temat ten jest głęboko w niej poruszony.
Piotr Witwicki zadawał pytania krążące wokół tego, jak odnieść sukces, co Adam uważa o komentarzach pod wpisami na jego temat oraz o życiu na portalach społecznościowych. Rozmowy o życiowych podróżach DJ-a, które wzbogaciły go o miliony wspaniałych wspomnień czy zwierzenia z relacji rodzinnych i opowieści o domu, z którego pochodzi, właśnie to można było usłyszeć podczas listopadowego wieczoru.
Na zakończenie umożliwiono zdobycie autografu, zamienienie osobiście kilku zdań z pisarzem oraz zrobienie pamiątkowych zdjęć.


Ola Ciupa i Dj Adamus, fot. Piotr Herzog dla Empik
Dj Adamus, fot. Piotr Herzog dla Empik
Dj Adamus, fot. Bee Music

ZOBACZ WIĘCEJ:
DJ ADAMUS NA FACEBOOKU
KUP KSIĄŻKĘ “HISTORIA ZŁEGO CHŁOPCA. ŚWIADOMOŚĆ, SZCZĘŚCIE, PASJA.”

 

Podziel się swoją opinią ;)