RusT najnowszym klipem do „Balloon”

RusT prezentuje animowany teledysk do utworu „Balloon”. To drugi singiel promujący ich najnowszy album „Night Will Fall”.

Drugi krążek zwycięzców Eliminacji do Pol’and’Rock Festival 2018 ukazał się 28 października nakładem Good Time Records. Na wydawnictwo trafiło 11 kompozycji, wśród nich „Balloon”, który właśnie doczekał się animowanego klipu, zrealizowanego przez Grzegorza Leszczyńskiego.

To drugi singiel promujący album „Night Will Fall”. Tuż przed jego premierą krążek zapowiadał klip do utworu “Order”, który dotarł do 2. miejsca listy TurboTop Antyradia.

Night Will Fall Promo Tour, które jesienią zagościło na scenach w Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Katowicach, Częstochowie, Krakowie, Gdyni, Szczecinie i we Wrocławiu, doczeka się kolejnych odsłon wiosną.

„Night Will Fall” to drugi album w dorobku RusT. Debiutancki “White Fog” premierę miał jesienią 2014 roku. Grupa, której brzmienie nawiązuje do tradycji rocka lat 60. i 70., nadając mu przy tym świeży powiew współczesności, jest laureatem Jarocin Festiwal, Eliminacji do Przystanku Woodstock, legendarnej Muzycznej Jesieni w Grodkowie czy Eliminacji do Pol’and’Rock Festival, a także jedynym polskim zespołem zakwalifikowanym do MTV Europen Music Awards w Belfaście, gdzie dotarł do finałowej czwórki międzynarodowej stawki artystów.

RusT ma na koncie występy m.in. na Orange Warsaw Festival i Masters of Rock w Czechach, na przestrzeni lat dzieląc scenę z takimi zespołami jak Judas Priest, Airbourne, MUSE., Triggerfinger, Rival Sons i Blues Pills.


Facebook

Podziel się swoją opinią ;)