Ruszają zgłoszenia kapel do XXI ROCK MAY FESTIVAL 2022!

XXI ROCK MAY FESTIVAL 2022

Grasz rocka i niestraszna Ci duża scena oraz publiczność? Chcesz pokazać Skierniewicom swoje rock’n’rollowe oblicze? Zapraszamy do udziału w zaROCKuj na przyszłość!

Rock May Festival jest corocznym wydarzeniem o ugruntowanej już pozycji. W tym roku spotkamy się w Skierniewicach po raz dwudziesty pierwszy, by grać, dobrze się bawić i oczywiście wybrać najlepszy rockowy zespół. Szukamy ludzi, którzy porwą nas swoją muzyką i osobowością oraz zachwycą zarówno profesjonalne jury, jak i publiczność. Weź udział w konkursie i zaROCKuj na przyszłość. Dołącz do grona zwycięzców z poprzednich edycji, a byli to m.in. Methopia, Cannonball, Mith, Sorry Boys, Normalsi, Overstep, Absynth czy RadioSlam.

7 maja 2022 r. podczas XXI Rock May Festival wystąpi 5 zespołów wybranych spośród wszystkich zgłoszeń. Pula nagród to 5 tys. zł!

Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które:

prześlą kartę zgłoszenia i materiał demonstracyjny z trzema utworami w formacie MP3 na email: biurorock@rockmayfestival.pl do dnia 15.04.2022, przyślą materiały informacyjne o sobie na karcie zgłoszenia, prześlą podpisany formularz RODO, przyjmą warunki zawarte w regulaminie. Karta zgłoszeniowa powinna być przesłana w programie edycyjnym tekstu, natomiast ZGODA na przetwarzanie danych osobowych w PDF.

Regulamin, kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie wizerunku można znaleźć na stronie www.rockmayfestival.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 kwietnia 2022 r.

Festiwal odbędzie się na scenie plenerowej Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach (ul. Reymonta 33).

Podziel się swoją opinią ;)