NOWE TWARZE | SICK SAINTS

Ten zespół raczej preferuje raczej spojrzenie w stronę legendarnych brzmień muzyki rockowej z domieszką ich własnego stylu #brutalglam. Po występie w Poznaniu w ramach #wemniejestrock zaczęli szturmować listy Antyradia nową piosenką Everybody’s Got a Broken Heart.

SICK SAINTS to krakowska formacja, która w swoich szeregach posiada nietuzinkowe postaci, definiujące takie cechy jak: technika, scenicznie szaleństwo oraz ciężkie brzmienie. Muzycy występowali u boku m.in.: Coma, Organek, Kult, Hey, Agnieszka Chylińska, Brodka czy Lao Che. Obecnie ich najnowszy kawałek Everybody’s Got A Broken Heart znajduje się w propozycjach do TurboTopu w AntyRadiu (jedynej rockowej listy przebojów w kraju), co stanowi spore wyróżnienie dla chłopaków. Szczegóły znajdziecie pod linkiem, gdzie będzie można również oddać swój głos: klik.

Zespołowi udało się zaimponować publiczności, grając dwie trasy u boku jednego z najpopularniejszych polskich zespołów metalowych, Nocnego Kochanka. Zostali entuzjastycznie okrzyknięci najlepszym i najbardziej rozgrzewającym supportem w dotychczasowej historii. Uznania doceniła również sama grupa muzyczna, zauważając ich talent. W dorobku mają debiutancką EP-kę, stworzyli własną linię koszulek, bluz i innych gadżetów, nazwaną #brutalglammerchandise. Ponadto zaprezentowali się na scenie kultowego Klubu Studio podczas pandemii, biorąc udział w koncercie z cyklu Antrakty.

Nie gramy jak inni. Nie próbujemy brzmieć jak nasi idole. Przychodzimy z czymś zupełnie nowym. Z naszą muzyką, naszym pomysłem, naszą wizją i naszym szaleństwem…

Sick Saints

Zdobycie wiernego grona fanów w całej Polsce, znanych jako #SiCKMANIACKS, oraz stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu o nazwie #brutalglam, to kolejne osiągnięcia zespołu. Na ich koncercie słuchacz ma możliwość zobaczyć, jak wkładają w to całe swoje serce, energię, łzy, krew i pot.

fot. Facebook

Podziel się swoją opinią ;)