Słodkie “Do zobaczenia do jutra” od Natalii Przybysz — nowy utwór

“Do zobaczenia do jutra”, to drugi singiel, zapowiadający nowy, wyjątkowy album Natalii Przybysz. Klip w reżyserii Silvii Pogody został nakręcony w malowniczej Chorwacji. Premiera całego krążka już jesienią, a 1 sierpnia zostanie ogłoszona trasa koncertowa, towarzysząca tej premierze.

26 lipca miała miejsce premiera drugiego utworu otwierającego nową erę Natalii Przybysz. Płyta, wedle zapowiedzi, ukaże się tej jesieni. Jaka będzie? Przede wszystkim uzdrawiająca…
Z rześkiej wyspy Hydra, na której nakręcony został utwór “Za zimną wodę“, przenosimy się do malowniczej Chorwacji.

Każdy kadr teledysku mógłby stanowić osobną historię, a także piękne zdjęcie, które z dumą moglibyśmy oprawić w ramkę i powiesić w salonie. Utwór to słodka pocztówka z wakacji, na których odkrywamy siebie, dotykamy najgłębszych warstw duszy. Długie patrzenie w wodę odkrywa wiele tajemnic… A także uzdrawia, koi czy nadaje równowagę. Ulga to dobre słowo, które odzwierciedla utwór Do zobaczenia do jutra. Natalia Przybysz serwuje nam w nim zarówno różne wymiary poruszenia, westchnień, jak i konceptualną przestrzeń do odetchnięcia, którą skrupulatnie kontynuuje od utworu Za zimną wodę, wydanego w czerwcu. Włączając te utwory pierwszy, drugi, trzeci… czy tam dziesiąty raz, możemy bez trudu wyobrazić sobie te ciepłe morskie ujęcia, a nawet momentami poczuć delikatnie mrowiącą bryzę. Dzisiaj odpoczywamy (i słuchamy), jutro działamy; w imię idei slow life.

A co o tym magicznym utworze mówi jego wykonawczyni oraz twórczyni teledysku?

Ulga, która przychodzi po burzy, kiedy okazuje się że jesteśmy wciąż razem. Sinusoidalność wspólnego życia. Otwartość na przeżywanie różnych stanów etapów i emocji we wspólnej wędrówce. O tym chciałam zaśpiewać i pomogło mi w tym morze

Natalia Przybysz

Kiedy już myślę, że przy tworzeniu warstwy wizualnej z Natalią do jej utworów nic mnie nie zaskoczy — okazuje się, że zawsze może być jeszcze trochę lepiej, naturalniej, przyjemniej, bliżej czy spontaniczniej. To podróż pełna niespodzianek. Tym razem zanurzyliśmy się w wodzie i kąpaliśmy w słońcu. Razem.

Silvia Pogoda, twórczyni klipu


Artystka po raz kolejny popularyzuje ideę harmonijnego życia, zgodnego z naszymi wewnętrznymi wartościami i osobistymi potrzebami, co sprawia, że staje się ono bardziej przyjazne oraz bezkonfliktowe. Zakres idei slow life, obserwowalnie, obejmuje coraz szersze spektrum obszarów i dziedzin ludzkiego życia. Tym razem, wypływa na Nas dźwiękami oraz przekazem audiowizualnym, serwowanym przez Natalię. Bliżej siebie — oznacza bowiem również — bliżej natury. Mocno zaznacza to również charakterystycznym hashtagiem #mojeTam, który podkreśla istnienie pewnej kryjówki i schronienia, pozwalającego na ucieczkę od codzienności. W zasadzie każdy ma takie miejsce, czyż nie? A jeśli odpowiedź jest negatywna to jasny znak, że trzeba udać się na poszukiwania, odbyć wycieczkę w cieplejsze rejony świata i uczuć.

fot. FB

Podziel się swoją opinią ;)