Sold out w Starym Maneżu

Julia Pietrucha ponownie zawitała w Gdańsku, by zagrać swój koncert w nadmorskim klimacie. Tym razem przyjechała do Trójmiasta z nowymi utworami z jej drugiego albumu – Postcard From The Seaside. Gdańszczanie licznie przybyli do Starego Maneżu, aby wziąć udział w tym niesamowitym widowisku i bilety zostały wyprzedane na długo przed koncertem.

Trasa koncertowa Julii Pietruchy (From The Seaside) zaczęła się w wyjątkowym dla niej miejscu. To właśnie nad morzem powstały utwory z najnowszego albumu artystki i tutaj zostały zaprezentowane na żywo po raz pierwszy. Sala koncertowa została wypełniona po same brzegi najwierniejszymi fanami, którzy ciepło powitali cały Warzywniak. W dzień poprzedzający urodziny Pietruchy, artystka otrzymała kwiaty od swojej serialowej mamy i usłyszała Sto lat w wykonaniu gdańskiej widowni, co na pewno na długo pozostanie w jej pamięci.

Julia Pietrucha w trosce o fanów jej pierwszego albumu, na koncercie w Starym Maneżu zaprezentowała również te starsze utwory. Mogliśmy usłyszeć utwory w takiej kolejności:

 1. Friends 
 2. Wasted
 3. Ewka
 4. Growl it
 5. Unda de sea
 6. Sailor
 7. We care so much
 8. Who knows
 9. Meadea
 10. On my own
 11. Mindless crime
 12. Niebieski
 13. Living on the island
 14. Tonight
 15. Nie potrzebujemy nic
 16. Heaventually
 17. Small town blues
 18. Ship of fools

Serdecznie zapraszamy na pozostałe koncerty z trasy From The Seaside, która obejmuje Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Warszawę, Szczecin, Koszalin oraz Lublin. 


Julia Pietrucha Facebook

Julia Pietrucha YouTube

Podziel się swoją opinią ;)