Stach Bukowski z premierą albumu „Czerwony SUV”

Bez przekładania terminów, planowo i na pełnym gazie – debiutancki album Stacha Bukowskiego „Czerwony SUV” od północy śmiga na serwisach streamingowych! Albumu można również nabyć w formie fizycznej.

Muzykę zespołu można nazwać świeżym retro. Płyta „Czerwony SUV” Stacha Bukowskiego to vintage rock zagrany z polotem i z uchem do chwytliwych melodii. Czasem też z przymrużeniem oka. Czuć na niej radość, spontaniczną energię i młodzieńczy wigor, dzięki którym podbiją świat.


Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert to błyskotliwy gitarzysta. W takim składzie są nie do pokonania. Szeroka publiczność poznała ich dzięki występom przed czołową polską grupą Sonbird i popularnym singlom „Lew”, który został wyróżniony nagroda Antyradia w kategorii Przebój Rocku 2019 (czytaj więcej), „Los” oraz „Pif-Paf”.

W dniu premiery albumu „Czerwony SUV” wypuścili kolejny, tym razem zatytułowany tak samo jak płyta. Brawurowy i beztroski teledysk do tego kawałka można oglądać na oficjalnym kanale wytwórni FONOBO Label. Za obrazek odpowiada THEDREAMS Studio.


Polecamy również nasz wywiad z cyklu #gwiazdynarozbiegu z wokalistą grupy – Stachem:

#gwiazdynarozbiegu: STACH BUKOWSKI – “Chcemy żeby każdy utwór był dla nas przyjemnością”

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

Facebook: https://www.facebook.com/stachbukowski/
Instagram: https://www.instagram.com/stachbukowski/?hl=pl