Staszek Plewniak i jego „Rzeka”

Staszek Plewniak i jego "Rzeka"

Staszek Plewniak prezentuje nowy singiel pt. „Rzeka”, który jako kolejny po „Rytualnym” zapowiada nadchodzącą w przyszłym roku debiutancką płytę.

Piosenka nawiązuje stylistycznie do alternatywnego popu i utrzymana jest w zdecydowanie ciemniejszej atmosferze niż „Rytualny”. Utwór opowiada o swego rodzaju paradoksalnych ograniczeniach w kontakcie z drugim człowiekiem oraz o postrzeganiu najbliższych przez pryzmat własnych doświadczeń, które sprawiają, że to, co toksyczne i trudne a czasem nawet niemożliwe często pociąga nas najbardziej.

Staszek Plewniak – Wokalista, instrumentalista, producent muzyczny i autor tekstów. Oprócz kariery frontmana FOURS Collective ma na swoim koncie wiele współpracy jako sideman. Grał u boku takich Artystów jak Kuba Badach, czy BARANOVSKI. Jako muzyk wystąpił na wielu ważnych festiwalach, m.in.: Fest Festival, czy Olsztyn Green Festival. W 2021 roku rozpoczął swoją debiutancką karierę wydając singiel pt. „Rytualny”, tym samym zapowiadając autorski album, na którym znajdą się kompozycje z pogranicza POP’u, Funk’u i Soul’u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.