“Synku mój” od Pawła Domagały

Dziś (9 grudnia) na kanale YouTube Pawła Domagały pojawił się nowy teledysk do piosenki „Synku mój”. Utwór promuje płytę „Wracaj”, która ukazała się 20 listopada 2020 roku.

Autorem tekstu jest sam Paweł Domagała, muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim, który jest również producentem muzyczny utworu. Reżyserem teledysku zaś jest Paweł Łukomski, który odpowiadał za: „Weź nie pytaj”, „Wystarczę ja”, Ja tak umiem”, czy „Popatrz na mnie”.

„Wracaj” to trzecia płyta w dorobku duetu Domagała i Borowiecki. To powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. To również powrót w sensie muzycznym, do ulubionych gatunków.

„Synku mój” to bardzo ważna dla mnie piosenka. Każdy ma swoje wojny, które nie wiadomo po co rozpętał, każdy zaplątuje się w niechciane relacje, wydaje osądy z którymi, tak naprawdę nigdy się nie zgadzał.I nagle zanim się zorientujesz, jesteś człowiekiem, którym nigdy nie chciałeś być, robisz rzeczy, których nigdy nie chciałeś robić i nie umiesz się cofnąć czy przeciwstawić się osobie, którą się stałeś. Czy to jestem ja? – Paweł Domagała.

Podziel się swoją opinią ;)