T-Rip z utworem “Pozory” – kolejne “Nowe Twarze” na portalu Muzykoholicy

T-Rip z utworem "Pozory" - kolejne "Nowe Twarze" na portalu Muzykoholicy

“Pozory” to drugi samodzielny singiel zespołu T-Rip, ukazujący się rok po wydaniu debiutanckiej EP pt. “v. 1.0b”. Długa, jak na hip-hopowe standardy, kompozycja utrzymana jest w surowej, dość mrocznej stylistyce. Użyte syntezatorowe brzmienia nawiązują do bliskich sercom muzyków tradycji lat 80′.


Skrecze, za które odpowiada Kamil Tomczak, podkreślają obserwacyjno-manifestacyjny charakter tekstu. Śpiewany, melodyjny refren wyróżnia zaś utwór na tle klasycznych kompozcyji z nurtu hip-hop. Autorem klimatycznej okładki i animacji singla jest, związany od początku z zespołem, Grzegorz Piotrowski.T-Rip to średzko-wrocławski projekt muzyczny, mający do tej pory na koncie EPkę pt. v. 1.0b, z której singiel pt. Sól i Krew ukazał się w ramach objętego patronatem wytwórni Kayax programu dla młodych artystów My Name Is New. Utwory T-Rip gościły m.in. na antenie Radia Poznań FM, Afera i radia Sygnały.

Skład zespołu tworzą Paweł Kozioł (instrumenty, produkcja), Kamil Tomczak (DJ, produkcja), oraz Michał Pilecki (wokal, teksty).

W 2020 roku zespół planuje premierę kolejnego singla pt. “Audioobok z moimi myślami”, trwają również prace nad nowymi kompozycjami i materiałem live.

Podziel się swoją opinią ;)