Tede – koncert w warszawskim Hulakula 15 marca o godz. 20

15 marca o godzinie 20:00 w Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta wystąpi znany wszystkim raper TEDE czyli Jacek Graniecki.
Nota prasowa podaje:

„TEDE, czyli Jacek Graniecki, to polski raper, autor tekstów, producent muzyczny i współzałożyciel wytwórni muzycznej Wielkie Joł. Jego albumy rozeszły się w ponad 220 tys. egzemplarzy, a sam artysta został pięć razy nominowany do prestiżowej nagrody branży muzycznej – Fryderyka.

Jako raper ustanowił rekord i wraz z Peją stał się artystą z największą liczbą albumów w historii, które zadebiutowały na Oficjalnej Liście Sprzedaży (OLiS). W 2011 roku został sklasyfikowany na 3. miejscu 30 najlepszych polskich raperów według magazynu „Machina”. Pięć lat później nagrodzono go statuetką Złotej Felgi za całokształt twórczości w polskim hip-hopie.

Współpracował z takimi wykonawcami jak Natalia Kukulska, Zdzisława Sośnicka, Ewa Farna, zespół Kombi, Patrycja Kazadi, raperami O.S.T.R. czy Pezet.

Ośka feat. Tede, Kołcz, Kiełbasa – Bezele Kochana ? https://youtu.be/82MYQGoRAb0
Tede & Sir Michu – Wyje Wyje Bane ? https://youtu.be/XL8xaUYqhNA INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: 
Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 15 marca (czwartek);
start imprezy: 20:00;
bilety: przedsprzedaż: 20 zł, w dniu koncertu: 30 zł.
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2092822674281108/. 
Muzykoholicy będą na koncercie i jeśli z jakiś przyczyn Wy nie będziecie mogli być to zapraszamy na naszą relację z tego wydarzenia.

Tede & Sir Mich – Dziup L.A

Zajrzyj po więcej:
fb: https://www.facebook.com/rcmhulakula/

Podziel się swoją opinią ;)