VHS z wyjątkową kwarantannową wersją “Paranoika”

Za nami kwiecień, miesiąc który razem z rozkwitem kwiatów miał przynieść pierwsze plenerowe koncerty i wiele nowości muzycznych, tymczasem tak niespodziewanie zatrzymał nas, nie wiadomo na jak długo. Tutaj ogromny ukłon w stronę artystów, którzy mimo trudności tworzą i dzielą się z nami swoją muzyką na różne sposoby. Taką też niespodziankę zrobił nam zespół VHS publikując kwarantannową aranżację utworu “Paranoik”.

Koronawirus zatrząsnął światem zatrzymując wiele gałęzi gospodarki, jedną z najbardziej dotkniętych została kultura, mimo to artyści starają się oswoić z nową rzeczywistością na tyle na ile jest to możliwe. Koncerty z domowego zacisza, niepublikowane wcześniej materiały, teledyski czy utwory nagrane w zupełnie nowych wersjach, bo nie ze wspaniale wyposażonego studia a najczęściej z pokoju czy salki prób, niektórzy decydują się wydać płyty inni przekładają premiery – uczymy się tworzyć i korzystać z muzyki na nowo.


Pandemia bardzo mocno pokrzyżowała plany również zespołowi VHS, który wreszcie miał nagrywać długo wyczekiwaną debiutancką płytę. Jednak dostosowując się do obecnej sytuacji, w okrojonym składzie, bo 2/5 grupy, czyli Maciej i Jan Rembikowscy nagrali domową, kwarantannową wersję utworu “Paranoik”, którą fani bandu mogą kojarzyć z koncertów.

“Tej wiosny z wiadomych przyczyn nie będziemy mieli okazji by spotkać się z Wami na koncertach. Lato i jesień wciąż stoją pod znakiem zapytania. Często pytacie nas o płytę… niestety prace nad nią też musiały zostać wstrzymane. Głęboko wierzymy jednak, że niebawem będziemy mogli wrócić do Was i na naszą salę prób w pełnym składzie! Trzymajcie za to mocno kciuki! Zanim jednak wszystko wróci do normy postanowiliśmy zaprosić Was do naszego pokoju i podzielić się z Wami specjalną wersją utworu “Paranoik”. Niektórzy mogą kojarzyć go z koncertów, niektórzy usłyszą go pierwszy raz 🙂 Mamy nadzieję, że w tej wersji również się Wam spodoba!”


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/vhsbandofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/vhs_bandofficial/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC-UIGx5jLG3Ze0W2EAJicSQ

Podziel się swoją opinią ;)