Walentynkowa premiera Vyski

„Za Jedno Kocham” to najnowszy walentynkowy i bardzo zmysłowy singiel Pauliny Wysoczańskiej znanej pod pseudonimem Vyska, która znów zachwyca swoim głosem. 

Tekst do piosenki napisała Małgorzata  Iżyńska, znana częstochowska poetka współpracująca z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej.

Muzykę skomponował Robert Madziarz (Sound Travel Studio), odpowiadający za całe instrumentarium, produkcję, mix i mastering. 

Piosenka utrzymana jest w klimacie smooth popowym lat osiemdziesiątych, który jest zawsze melodyjną aranżacją. Oryginalne gitarowe dźwięki idealnie podbijają tekst o miłości, wpadający od pierwszego wysłuchania w ucho.         

„Za Jedno Kocham” od razu stała się oczekiwaną piosenką, ponieważ każdy z nas lubi dobre utwory o miłości, szczególnie w czasie Walentynek, wsparte klimatycznym teledyskiem. U boku zmysłowej Vyski wystąpił  model, Wojciech Grychnik, oraz para tancerzy:

  • Magdalena Dederko – Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich w kategorii U16 (poniżej 16 roku życia), wielokrotna Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategoriach U16,U19,U21; Mistrzyni Szwecji i 2 krotna Mistrzyni Niemiec; 
  • Szymon Ziętal – Wieloletni tancerz, instruktor, choreograf, nauczyciel i propagator tańca.

Produkcję teledysku zrealizował Michał Skotnicki – FORFUNMEDIA.

Tego warto posłuchać.

Produkcja muzyczna: Robert Madziarz – SOUND TRAVEL STUDIO

Produkcja teledysku: Michał Skonicki – FORFUN MEDIA GROUP

Foto okładki: Foto-S Kasia Szymczyńska

Teledysk powstał dzięki wsparciu i współpracy:

Make up: Anna Kaczmarek – Ana BarKing ARTI Studio.

Hair Stylist: Dorota Kuśnierz – SALON FRYZJERSKI ZA KULISAMI.

Monika Fidelak – Studio Tańca i Fitness Body Desing.

Ewa Klimczak – Hotel Zielona Weranda

Podziel się swoją opinią ;)