ZAGI po raz ostatni zagra “Prześwit” – mamy dla Was wejściówki

Już w najbliższą sobotę ZAGI będzie żegnać się z “Prześwitem” w łódzkiej Obiecana Cafe. Mamy dla Was wejściówki na to wydarzenie!

“Pożegnanie z Prześwitem” to jak sama nazwa wskazuje, trasa pożegnalna z krążkiem “Prześwit”. Album powstawał w dość nietypowych okolicznościach, ponieważ artystka tworzyła i nagrywała materiał ta tę płytę podczas pandemii wraz ze swoimi fanami. Przez ostatnie 2 lata Zagi zagrała blisko 100 koncertów, promując ten album w całej Polsce.

W setliście nie zabraknie piosenek z poprzednich płyt takich jak “Piesek”, czy “Korzeniami” oraz najnowszych singli takich jak “na haju w maj”, który na Spotify ma już ponad milion odtworzeń i który to przez 14 tygodni utrzymywał się na liście przebojów radia MUZO.FM, czy najnowszego singla “oko za oko”!

Zagi to nagrodzona trzema złotymi płytami ZPAV kompozytorka i autorka muzyki i tekstów, która pisze dla siebie, ale również dla innych artystów – w swoim twórczym dorobku ma piosenki napisane między innymi dla: Natalii Zastępy, Flilipa Lato, Sound’n’Grace, czy Sylwii Lipki. W ciągu ostatnich 11 lat wydała 5 autorskich albumów: „Prześwit” (2020 wyd. Popcorn Records), „Drapacz Chmur” (2018 wyd. Warner Music Poland), „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (2017 wyd. Warner Music Poland), „UKE” (2013 wyd. własne), „Kilka Słów o Miłości” (2012 wyd. własne)

Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak: Pol’and’Rock Festival, Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal i innych oraz supportowała takich artystów jak: Happysad, Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, Piotr Rogucki, Lemon, Pablopavo i Ludziki, Ted Nemeth, Mela Koteluk, Paweł Domagała, czy Voo Voo.

Koncert odbędzie się 29 października – w Obiecana Cafe (adres: ul. Piotrkowska 295)
Start koncertu o godzinie 20:00 / otwarcie bram: 19:30.

Bilety w przedsprzedażowej cenie 30 zł dostępne są na stronie naszej wytwórni: www.popcornrecords.pl oraz na Goout – https://goout.net/pl/bilety/zagi/dcwn/, bilety będzie można również zakupić w dniu koncertu, na bramce, w cenie 40 zł

Mamy dla Was wejściówki na ten koncert! Szczegóły na naszym koncie Facebook!!

Podziel się swoją opinią ;)