Zapraszamy na 23. Przystanek Woodstock do Kostrzyna nad Odrą!

Do tegorocznej edycji Przystanku Woodstock zostały już niecałe 4 tygodnie! W Kostrzynie nad Odrą spotkamy się w terminie 3-5 sierpnia 2017 br.


Dołącz do wydarzenia na Facebooku 


W tym roku na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Przed Wami wystąpią m.in. Archive, Amon Amarth, Trivium, Orange Goblin, Kyle Gass Band, The Qemists, Nothing But Thieves, Michał Urbaniak & Urbanator, Slaves, Prong, Wilki, HEY, The Bloody Beetroots, The Dead Daisies, Łąki Łan, Tabu, Blues Pills, Dub Inc., Mando Diao, Clock Machine, Frank Turner & The Sleeping Souls, Annisokay, House Of Pain, Speaker First, Domowe Melodie, RSC, Mesajah, LemON, Materia, Zdrowa Woda, Roan, Counterfeit, Pawbeats Orchestra, Skicki-Skuik, EABS, Wojciech Mazolewski Quintet, Projekt Parabelum, Nocny Kochanek, Nine Treasures, Piotr Bukartyk oraz New Model Army.
 

Pełny line up tegorocznej edycji festiwalu znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu: www.woodstockfestival.pl.


W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu. Spotkają się z Wami m.in. Robert Biedroń, Maciej Orłoś, Gen. Mirosław Różański, Przemysław Kossakowski, dr Adam Bodnar – Rzecznik Praw Obywatelskich, sędzia Jarosław Gwizdak, o. Paweł Gużyński, Bartłomiej Topa oraz Łukasz Kościuczuk.


Jak co roku będziecie mogli brać udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz angażować się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. Na Akademii Sztuk Przepięknych zaprezentują się liczne organizacje pożytku publicznego, realizowanych będzie cała gama projektów edukacyjnych oraz sportowych.


Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają liczni sponsorzy. Festiwal nie może być i nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.
Oficjalna strona Przystanku Woodstock: www.woodstockfestival.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.