Zostań współwydawcą debiutanckiego albumu zespołu MUS

Autografy, limitowane gadżety, obiad z zespołem, udział w teledysku, a nawet… prywatny koncert! To tylko wybrane atrakcje, które swoim darczyńcom zagwarantowała formacja MUS!. Grupa rozpoczęła bowiem zbiórkę  na platformie wspieram.to. Pozyskane w ten środki pozwolą wydanie wymarzonej debiutanckiej płyty. Chcecie wiedzieć więcej? Oddajmy zatem głos samym muzykom. 


Cześć! Wita Was MUS! Czterech niezrównoważonych (no, może poza basistą) muzyków, którzy nie chcą zamykać się w żadnym z gatunków i poprzez muzykę wyrażają to, co w duszy im gra. Niektórzy powiadają, że MUS! to projekt muzyczny oparty w nurcie rocka i reggae, połączenie młodości i doświadczenia zdobywanego w innych projektach artystycznych. I pewnie trochę w tym racji. Po złożeniu się w obecnym składzie wydaliśmy oficjalnego singla „Jak mam iść (tyle znaczysz)”, który, ku naszemu ogromnemu zdziwieniu, z miejsca zawojował czołówki notowań list przebojów w wielu stacjach radiowych. Do utworu powstało oficjalne lyric video, które można obejrzeć na antenach Kino Polska Muzyka i 4FUN TV oraz posłuchać w takich stacjach, jak Radio ZET,  Radio ESKA, Radio FAMA, Polskie Radio Londyn, Radio Olsztyn, Radio Lublin czy Wietrzne Radio Chicago.


Największym marzeniem, zarówno każdego z osobna, jak i wszystkich nas razem MUSem wziętych, jest płyta. Krążek, ale już długogrający. Sukces, z jakim zderzyliśmy się po wydaniu liryc video do „Jak mam iść”,  utwierdził nas w przekonaniu, że podjęta droga jest słuszna i skłonił nas jeszcze bardziej ku decyzji – nagrywamy! Zachęcamy Was do udziału w projekcie realizacji debiutanckiej MUS!owej płyty. Jak widać na załączonym obrazku, nam już niewiele zostało 😉 Liczymy na Was!Głównym celem projektu jest nagranie MUS!owego debiutanckiego albumu. Środki, które zbierzemy, przeznaczone będą na wynajęcie profesjonalnego studia, mix i mastering nagrań. Będziemy mogli zamówić profesjonalny projekt okładki i wytłoczymy pierwsze 500 sztuk krążka na CD, a także limitowaną wersję na winylu! Jeśli udałoby się zebrać 150% założonej kwoty, do głównych celów dorzucimy nagranie klipu promującego płytę. Gdyby wydarzył się cud i wsparcie osiągnęłoby 200%, to już MUS! nagrać dwa klipy do utworów z naszej debiutanckiej płyty! Zwiększymy również nakład tłoczenia krążka, zarówno na CD, jak i na limitowanym winylu!


Dla wszystkich wspierających przygotowaliśmy różne MUS!owe gadżety oraz ciekawe nagrody. Każdy darczyńca zostanie wymieniony w oficjalnych podziękowaniach, które po zakończeniu kampanii zamieścimy na naszym fanpage’u oraz na naszej oficjalnej stronie www.mus.net.pl. Jedną z nagród jest na przykład prywatny koncert MUS!u na Twojej imprezie  albo udział w teledysku do utworu promującego płytę. Istnieje również możliwość otrzymania naszej debiutanckiej płyty przed jej oficjalną premierą!


MUS! powstał w styczniu 2015 roku w Zamościu. W skład zespołu wchodzą bracia muzycy którzy wcześniej udzielali się w innych projektach artystycznych: Grzegorz Ziarkiewicz (wokal, gitara, kompozytor oraz autor tekstów), Marcin Stanibuła (gitara, wokal), Bartłomiej Stanibuła (bas, wokal) i Paweł Ziarkiewicz (perkusja). Koncertowo wspiera nas również Marcin Maciejko (gitara). Uzewnętrzniamy to, co nam w duszy gra.  Tworząc naszą muzykę, czerpiemy inspirację z gatunków rocka i reggae. Pasja i zamiłowanie do muzyki, a także swego rodzaju misja, by pokazać odbiorcom, że rock’n’roll nie umarł, to spoiwo łączące różne charaktery. Każdy ma coś do powiedzenia i najlepiej wyraża to, w grze na instrumencie czy śpiewie. Staramy się nie zamykać w żadnych schematach i wychodzić poza panujące trendy. Chodzi nam przede wszystkim o to, by przekazać emocje. Muzyka ma wzruszać, mieć głębszy sens i przesłanie!


Doceniamy każdą złotówkę, jaką dostaniemy od Was wspierających MUS!. Wszystkie nagrody postaramy się Wam dostarczyć w możliwie krótkim czasie po zakończeniu zbiórki. Niektóre terminy są wydłużone nad wyrost, ze względu na nieprzewidziane poślizgi, które możemy napotkać na naszej drodze. Z góry dziękujemy wszystkim wspierającym. Niech MUS! będzie z Wami 🙂


Jak można pomóc? Wystarczy wejść na stronę wspieram.to/mus, wybrać nagrodę, uiścić wpłatę i… gotowe!


Zajrzyj po więcej:

MUS! na Facebooku


Podziel się swoją opinią ;)