Druga edycja Great September 14 – 16 września 2023 w Łodzi

Pierwsza edycja organizowanego przez Artura Rojka Great September zgromadziła w Łodzi najważniejszych przedstawicieli branży muzycznej, najpopularniejszych polskich artystów oraz najciekawszych nowych wykonawców. Druga edycja największego showcase’owego festiwalu w Polsce odbędzie się w dniach 14 – 16 września w Łodzi.

W trakcie pierwszej edycji Great September przestrzeń łódzkiego EC1 zamieniła się w tętniące życiem centrum festiwalowe. To tutaj zorganizowano część konferencyjną, którą otworzyła rozmowa Anny Gacek z Ralphem Kaminskim, a zakończyło unikatowe w swojej formule spotkanie-niespodzianka z Dawidem Podsiadło. To również tutaj toczyły się ożywione rozmowy kuluarowe i nieformalne spotkania, ale i dyskusje panelowe i warsztaty poświęcone najważniejszym wyzwaniom gwałtownie zmieniającej się branży muzycznej.

Przez trzy dni na głównej scenie Great September pojawili się najbardziej rozpoznawalni polscy wykonawcy: wspomniany już Ralph Kaminski, Kortez, Błażej Król, Kinny Zimmer, Kacperczyk, Julia Wieniawa. Jednocześnie cała Łódź zamieniła się w jeden wielki muzyczny festiwal – w kilkunastu klubach wystąpiło blisko 120 artystów i nie mamy wątpliwości, że już za chwilę o wielu z nich zrobi się naprawdę głośno.

Już teraz zarezerwujcie sobie czas na drugą edycję festiwalu: 14 – 16 września 2023, Łódź, Great September. Razem zrobimy rzeczy wielkie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.