[FOTORELACJA] Tipsy Drivers grają w Starej Szkutni

Tipsy Drivers, to formacja, która od 1994 roku funkcjonuje w polskim bluesowym świadku. Zespół gra tzw. Chicago Bluesa – mieszanki swinga, elementów bluesa z Teksasu i zachodniego wybrzeża. Do tej pory wydali 2 płyty długogrające – „Blues & Chicago Sound” i „Tipsy Drivers & Harp Friends 100% Live”. Spotkać i posłuchać ich można w wielu rożnych miejscach m.in. łódzkim New York’u, czy pabianickiej Zielonej Górce.


Amatorskie video z piątkowego koncertu. 

Autor: Karolina Filarczyk


Zespół uczestniczy w rożnych imprezach bluesowych w Polsce. Tipsy Drivers może się pochwalić występami na takich imprezach jak: „Blues Express” z Zakrzewia, Rawa Blues Festiwal, Olsztyńskie Noce Bluesowe, czy Toruń Blues Tour – z wielu z nich przywieźli prestiżowe nagrody i wyróżnienia


Zobacz także: „To „maleństwo” zupełnie zmieniło moje życie” – Jacek Urlik i Tipsy Drivers


W ten piątek (07.07.2017) Tipsy Drivers wystąpiło w nowo otwartym klubie w centrum Łodzi „Stara Szkutnia”. Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją z tego wydarzenia.

W skład Tipsy Drivers Jacek Urlik (wokal, harmonijka), Janusz Lesień (bas), Kacper Walczak (gitara) i Mariusz Kędzierski (perkusja).Zajrzyj po więcej:

Tipsy Drivers – Facebook

Stara Szkutnia – Facebook

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.