Krótko i na temat z… Karolina Szczurowska

Karolina Szczurowska, młoda i bardzo utalentowana wokalistka dzieli swój czas między studia medyczne a muzykę. Już niebawem ukaże się jej najnowszy singiel. Czego możemy się spodziewać? O tym porozmawiamy krótko i na temat…

🎤 Było nostalgicznie, było o miłości, a teraz przyszedł czas na coś w klubowych klimatach. Która z wersji odpowiada Ci najbardziej?

Szczerze mówiąc, lubię obie wersje. Każda odsłona pokazuję jakąś część mnie. Tak naprawdę wszystko zależy od humoru, czasem wole sobie posłuchać klubowego numeru a czasem wolnego.

🎤 „Tyle barw” – twój najnowszy singiel będzie miał premierę w maju. Klubowy utwór idealny na ciepłe wieczory w towarzystwie znajomych będzie zapewne grany podczas nie jednej imprezy. Przybliż nam, o czym będzie ta piosenka?

 Premiera „Tyle barw „odbędzie się na przełomie maja / czerwca także jeszcze troszkę musimy poczekać.

Jest to klubowy numer, coś totalnie innego. Mam nadzieję, że moi słuchacze będą właśnie umilać sobie swój imprezowy czas tą piosenką 🙂 . Piosenka opowiada w sumie o takim popularnym ostatnio girl power, o sile kobiety i tez jest tam zawarty aspekt miłości i wzajemnego wspierania się w tym świecie z drugą połówką.

🎤 Twoje najnowsze piosenki: “Kwiatki”, “Jest OK” i za chwilę „Tyle barw” to część wspólnego projektu, czy osobne etapy muzycznego dorobku?

To są osobne numery, nie łącze ich na razie w jakiś wspólny projekt, ale kto wie, może kiedyś wpadnę na jakiś fajny pomysł, by to połączyć. 😉

🎤 Do poprzednich piosenek powstawały także klipy. Naszemu gustowi przypadł w szczególności ten biało czarny do „Jest OK”. Czy do najnowszej piosenki także będziemy mogli oglądać teledysk?

Oo bardzo mi miło, też go bardzo lubię!

O tak, do kolejnego numeru również będzie klip. Tak jak powiedziałam, to zupełnie inna odsłona mnie więc myślę, że klip także będzie inny i nie zwyczajny 🙂

🎤 Prywatnie studiujesz medycynę. Nie da się ukryć, że to bardzo wymagający kierunek. Jak udaje ci się godzić muzykę z nauką?

Czasami jest bardzo trudno, bo często mam rozdwojenie, i ciężko jest mi się skupić na dwóch rzeczach wymagających ode mnie mega zaangażowania, ale jakoś sobie z tym radzę i daje sobie czas i przestrzeń, robię to zgodnie ze sobą.

🎤 Koncertowy sezon w natarciu. Będzie szansa posłuchać twojej poprzedniej płyty i nowych piosenek gdzieś w Polsce?

Oo mam nadzieję, że tak! O zbliżających się koncertach będę informować na bieżąco na moich social mediach.

Karolina Filarczyk

Podziel się swoją opinią ;)