LemON zapowiada piąty album – wyjątkowa przedsprzedaż “PIATKI”

„PIATKA” to wyjątkowy album, kolejna odsłona grupy, która charakteryzuje się szczerością na scenie. Przy produkcji płyty zespół po raz pierwszy podjął się współpracy z producentem i do wspólnej podróży zaprosił Bogdana Kondrackiego – czołowego producenta polskiej sceny muzycznej. Autorskie utwory z charakterystycznymi dla LemON emocjonalnymi tekstami, charyzmatycznym i porywającym wokalem oraz kompozycjami, które oddają osobisty charakter utworów.

Wydawnictwo promują dotychczas opublikowane single pt. „Ptaki” oraz „Dużo Ciebie mi”, które z powodzeniem przyjęły się wśród słuchaczy, którzy mogli usłyszeć je przedpremierowo na koncertach formacji.

W preorderze piąty album dostępny jest w pakiecie z płytą „LemON – Live Akustycznie” zawierającą wybór największych przebojów zespołu połączonych z tzw. „utworami wybranymi” w wyjątkowych akustycznych aranżacjach na żywo, które często powodują ciarki na całym ciele.

Nagrania zarejestrowane zostały podczas akustycznej trasy z okazji 10-lecia zespołu i są odpowiedzią na wieloletnie prośby fanów o takie wydawnictwo. Już teraz dostępne wyłącznie przy zakupie preorderu albumu „PIATKA”.

ZAMÓW ALBUM – LEMON “PIATKA”


Pakiet PIATKA PACK składa się z piątego albumu pt. ,,PIATKA” oraz ,,Live Akustycznie” opakowanych w stylizowany box oraz zawierają autograf grupy na płycie „PIATKA”.

Tracklista „PIATKA” CD:

1. Po prostu oddychaj
2. Ptaki
3. Dużo Ciebie mi
4. Marta
5. Wiśnie
6. Ufo
7. Chamski
8. Harrymond
9. Wibra
10. Ejtis

BONUS

11. Ptaki (Live Akustycznie)
12. Chamski (Live Akustycznie)
13. Dużo Ciebie mi (Live Akustycznie)


Tracklista LemON – Live Akustycznie

1. Tu
2. Fantasmagoria
3. Nice
4. Będę z Tobą
5. Spójrz
6. Jutro
7. Pizno
8. Sowa
9. Scarlett
10. Napraw
11. Lwia część

BONUS:

12. Jasny


Limitowane wydanie piątej płyty grupy LemON pt. „PIATKA” zawierające płytę vinylową „PIATKA” oraz pakiet płyt: CD „PIATKA” z autografem zespołu oraz specjalny dodatek w postaci pierwszego w karierze grupy albumu live pt. „LemON – Live Akustycznie” zarejestrowanego w trakcie jednego z koncertów Jubileuszowej Trasy dziesięciolecia zespołu.

Pakiet PIATKA PACK VINYL składa się z piątego albumu pt. ,,PIATKA” na vinylu a także pakietu „PIATKA” CD oraz ,,Live Akustycznie” opakowanych w stylizowany box i zawierają autograf grupy na płycie „PIATKA” CD.

Podziel się swoją opinią ;)