Mnich, zakonnica, szybki samochód i walizka pełna pieniędzy… tak było na planie kolejnego klipu Krissa Sheridana do piosenki „Tomorrow”.

Reżyserem teledysku jest Piotr Smoleński – ten sam, który odpowiada za sukces klipu “My Słowianie” (Donatan&Cleo) czy Maryli Rodowicz.


Piotr jest tak ze odpowiedzialny za ostatni hit Krissa Sheridana “I don’t wanna say goodbye”. Singiel ten uzyskał status Złotej Płyty, dotarł do #1 miejsca na listach przebojów w Polsce, był również Singlem Tygodnia w Niemczech.

“Tomorrow” to skromna ballada na fortepian, idealna na jesienną porę roku i kolejny utwór zapowiadający płytę Krissa Sheridana.

Autorem tekstu jest mieszkający w Niemczech polsko-amerykański piosenkarz Kriss Sheridan, muzykę skomponował polski producent Marcin Kindla.Utwór “TOMORROW” traktuje o tym, że u każdego z nas przychodzi taki moment w życiu, w którym mamy ochotę rzucić wszystko i zacząć od początku nowe, lepsze życie, lepsze jutro (tomorrow). Artysta podejmuje temat miłości, tęsknoty i walki o marzenia i nowe lepsze jutro.

Przesłanie utworu doskonale obrazuje teledysk, w którym mnich i zakonnica zakochują się w sobie i postanawiają rzucić swoje dotychczasowe życie i uciec z klasztoru. Paląc walizkę z pieniędzmi pokazują co tak naprawdę jest w życiu ważne – uczucia, marzenia są ponad rzeczami materialnymi.

Teledysk do piosenki “Tomorrow” był kręcony w Polsce, na terenach największej kopalni węgla brunatnego w Kleczewie (Wielkopolskie). W klipie obok Krissa Sheridana występuje aktorka i filantropka Ewa Kepys, która wciela się w postać zakonnicy.

Premiera już 11. Października na VEVO!

A oto kilka fotosów z planu:

This slideshow requires JavaScript.

 


Kriss Sheridan to polsko-amerykański piosenkarz, autor tekstów, aktor, podróżnik. Urodzony w Bielsku-Białej. Syn Polki i Amerykanina. Ma również niemieckie obywatelstwo. Współpracował ze stacjami telewizyjnymi i radiowymi takimi jak RTL Group, ProSiebenSat.1, Televisión Española, RFO czy Radio Bayernwelle, w Monachium i Madrycie. Studiował w Monachium, Madrycie i Nowym Jorku. Sheridan został pomyślnie przyjęty do Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku, pracował również jako model.


Zobacz więcej:

VEVO

Facebook

Instagram

Podziel się swoją opinią ;)