Nowy singiel MaRiny wyłącznie w TIDAL już 21 września

Energetyczny, zarazem zmysłowy – taki właśnie jest nowy singiel Mariny. “Takin’ Ya Rock Out” to ekskluzywny przedsmak nowego wydawnictwa artystki. Utwór dostępny będzie od 21 września wyłącznie w serwisie streamingowym TIDAL.


Autorka takich hitów, jak „Electric Bass” czy „Pepper mint” powraca z nowym utworem. „Takin Ya Rock Out” to kolejny po „On the road” singiel zapowiadający drugi album MaRiny. Fani wokalistki będą mogli posłuchać go przez pierwszy tydzień wyłącznie w TIDAL.


 


MaRina to artystka, która na swoim koncie ma wiele sukcesów muzycznych. Jej pierwszy album „Hardbeat” okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym, ale wokalistka znana jest także z roli w serialu „39 i pół” oraz udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz jednak artystka skoncentrowana jest na pracy nad nowym albumem.


Jestem podekscytowana, że wreszcie mogę się podzielić kolejnym utworem z nadchodzącej płyty. “Takin’ Ya Rock Out”, który powstał przy współpracy z Markiem Piotrowski i Bartkiem Królikiem, to jeden z moich ulubionych kawałków na płycie. Totalnie energetyczny numer z nutą zmysłowości”mówi MaRina.Zajrzyj po więcej:

MaRina – Facebook

MaRina – Instagram

 

Podziel się swoją opinią ;)