Zespół Sorry Boys zagra w Gdyni

Już w najbliższy piątek zespół Sorry Boys zagra w gdyńskim klubie Ucho. Jest to koncert z drugiej trasy koncertowej tego zespołu – Amor Tour, która promuje najnowszy album. W Gdyni usłyszymy utwory takie jak Wracam czy Zwyczajne cuda oraz powrócimy do poruszających kompozycji z starszych albumów.

Sorry Boys to zespół, który uwielbia bawić się muzyką i komponuje utwory o różnej tematyce. Został założony w 2006 roku przez Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka. W 2016 roku muzycy zaprezentowali swój najnowszy album, który został nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii Album roku alternatywa. Zdaniem wielu jest to pierwsza tego typu płyta zespołu, dla nas to na pewno nowy etap ich rozwoju muzycznego. Sorry Boys czerpią inspiracje z różnych epok i szerokości geograficznych, m.in. poprzez śpiew kurpiowski Apolonii Nowak

Na czele zespołu stoi Bela Komoszyńska (śpiew oraz instrumenty klawiszowe), która swoim głosem i charyzmą czaruje słuchaczy podczas każdego występu. Na gitarach zagrają dla nas Tomasz Dąbrowski oraz Piotr Blak

Prostota tekstów i piękne aranżacje zawładnęły sercami tysięcy Polaków i poruszą ich jeszcze wiele podczas trasy. Od grudnia 2017 do kwietnia 2018 Sorry Boys odwiedzą kilkanaście sal koncertowych w Polsce. Z częścią fanów będziemy mogli się już zobaczyć 23 lutego w Gdyni i przeżyć wspólnie długo wyczekiwany występ.

Informacja dla niezdecydowanych: ostatnie bilety znajdują się jeszcze w sprzedaży oraz można je zakupić na miejscu w klubie Ucho. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane muzyczne przeżycie. Relacja z koncertu oraz zdjęcia pojawią się już niebawem, jednak żadne słowa ani fotografie nie będą w stanie w pełni oddać wyjątkowości tego wydarzenia. Do zobaczenia w Gdyni! 


Sorry Boys Facebook

Klub Ucho Facebook

Podziel się swoją opinią ;)