Felieton: Dobre, bo polskie… #50 Mrozu i “Poza Logiką”

Numer zatytułowany „Poza logiką” pochodzi z płyty wokalisty o pseudonimie Mrozu z 2014 roku z albumu „Rollercoaster”. Według mnie to zdecydowanie najlepszy, jak dotychczas, kawałek tego artysty. Ależ brzmienie! Uwielbiam takie nagrania. W 2014 roku niewiele było tak dobrych polskich utworów popowych. Zgadzacie się?


Piosenki możecie posłuchać poniżej:


Mrozu to utalentowany wokalista z Wrocławia, którego debiutancka płyta „Miliony monet” ukazała się na wiosnę 2009 roku. Jego muzyka to atrakcyjna mieszanka popu, nowych brzmień, r’n’b i soulu.

W 2010 występował w jedenastej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, w którym zajął 11. miejsce. W tym samym roku otrzymał nominację do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca.
Wokalista był także nominowany do nagród: Eska Music Awards 2010 w kategorii Odkrycie roku, Viva Comet 2010 w kategorii Debiut Roku i 2011 w kategoriach Najlepszy Polski Artysta i Album Roku, Złote Dzioby Radia WAWA 2010 w kategorii Debiut Roku i Fama 2009 w kategorii Debiut Roku.
11 marca 2014 nakładem Warner Music Poland ukazał się jego trzeci album „Rollercoaster”. Dyskografię artysty uzupełnia album zatytułowany „Zew” z 2017 roku.

Zajrzyj po więcej : 

Mrozu na Facebooku

Podziel się swoją opinią ;)