TAK BRZMI MIASTO 2023: Kariera

Konferencja i festiwal TBM 2023 z motywem przewodnim KARIERA odbędzie się już tej jesieni w Krakowie w dniach 18-19 listopada. Przed nami liczne spotkania, dyskusje, wykłady i warsztaty. Zagra Daria ze Śląska!

Tak Brzmi Miasto 2023 to nieodzowne wydarzenie dla wszystkich, którzy marzą o występach na żywo lub aspirują do rozwoju koncertowej kariery swojego zespołu. Spotkamy się w jednym miejscu, aby porozmawiać o tym, co teraz i jutro. Wydarzenie Tak Brzmi Miasto pozwala bliżej przyjrzeć się: edukacji, współpracy, przyszłości oraz perspektywom, ludziom z branży, festiwalom i zagadnieniu finansów, które składają się na pojęcie KARIERY. Wydarzenie będzie skupione na tym, jak budować trwałą, zrównoważoną ścieżkę kariery muzycznej, jak rozpocząć swoją przygodę w branży muzycznej i jakie role można w niej wybrać. Będzie również omawiane, jak zabezpieczyć się przed nieprzewidywalnymi wyzwaniami oraz jak odnieść sukces i jakie kroki podjąć, aby go osiągnąć. Planowanych jest blisko 40 ekspertów i ekspertek, którzy odpowiedzą na te pytania podczas ponad 30 paneli, warsztatów i wykładów, a także w trakcie dziesiątek spotkań jedno na jedno — zarówno tych zaplanowanych przez organizatorów (speedmeetingi), jak i tych spontanicznych na korytarzach czy podczas koncertów.

Co więcej, TBH zapewnia wszystkim zainteresowanym możliwość nabycia serii wirtualnych „narzędziowników” – tzw. TOOLBOX – pigułek wiedzy będących prostymi sposobami na osiągnięcie konkretnego celu w Twojej działalności muzycznej. Pierwszy z nich dotyczy brandingu. Zawiera skuteczne i przetestowane narzędzia, których zastosowanie pozwoli Ci na kompletne odświeżenie lub zbudowanie od zera Twojej marki muzycznej, podobnie do tego, jak robią to największe gwiazdy oraz firmy. Drugi dotyczy tego — w jaki sposób skutecznie bookować koncerty.

Podczas tegorocznej edycji towarzyszyć będzie nam muzyka 10-12 wschodzących zespołów — tych, o których można usłyszeć w mediach, ale przede wszystkim tych, o których będzie można usłyszeć jutro. Do tej pory, poznaliśmy pierwszą kartę, którą będzie Daria ze Śląska! Przy okazji zapraszamy do zerknięcia na naszą recenzję debiutanckiego albumu artystki, w której rozbieramy go na części pierwsze.

Przez ostatnią dekadę wydarzenie przyciągało zwłaszcza artystów, którzy pragnęli kontrolować swoje kariery, a także profesjonalistów z branży muzycznej, takich jak menedżerowie, producenci, organizatorzy wydarzeń i festiwali, pracownicy firm fonograficznych oraz dziennikarze muzyczni.

Podczas dziewięciu poprzednich edycji konferencji, uczestnicy mieli okazję czerpać wiedzę z dziedziny biznesu muzycznego od niemal 200 ekspertów i ekspertek pochodzących z 27 różnych krajów. Omawiane były takie kwestie jak promocja, eksport muzyki za granicę, edukacja, finanse, relacje międzyludzkie, szeroko pojęta współpraca, a także sposoby dostania się na festiwale muzyczne.

Podczas towarzyszących konferencji koncertów showcase, zaprezentowało się ponad 70 młodych i obiecujących zespołów, takich jak Hańba!, Patrick the Pan, Disperse, Cheap Tobacco, Kraków Street Band, Besides, Lor, Daria Ryczek-Zając, wielu z nich obecnie stanowi czołowy line-up najlepszych polskich wydarzeń muzycznych.

Zapraszamy do zerknięcia na karnety na to wydarzenie: karnet pełny, festiwal, wirtualny toolbox.

fot. strona internetowa wydarzenia

Podziel się swoją opinią ;)